Şişli Bosch Servisi

Bosch Servisi

Elektronik eşya, beyaz eşya, ısıtma ve soğutma sistemleri ile küçük ev aletleri modern yaşamın her alanında hayatı kolaylaştırmaktadır. Yaşamın her alanında yer alan ürünleri ile kaliteli ürün, uygun fiyatlı ve satış ile bitmeyen memnun müşteri politikasını amaç edinmiş Bosch , kullanıcılarına Bosch servisi ile satış sonrasında da hizmet vererek tüketicinin yanında olmaya devam etmektedir.

Tercih edilen Bosch marka eşyanızın tamir ve bakımı için Bosch çağrı merkezi aranarak ekonomik, hızlı, müşteri memnuniyeti sağlanarak ve garantili olarak Bosch servisi hizmeti alınabilecektir. Ülkenin dört bir yanında hizmet veren 4000’den fazla Bosch satış noktası ile hizmet veren marka, tercih edildiğinde kaliteli ürün uygun fiyata alınabildiği gibi satış sonrası ülke çapında yaygın Bosch servis tarafından sağlanan hizmetle ürün memnuniyeti en üst seviyeye ulaşmaktadır.

Satın alınan Bosch marka ürün tecrübeli ve güleryüzlü servis elemanları ile ücretsiz montajı yapılacak, kullanım süresince garanti dâhilinde veya garanti sonrasında da üründe meydana gelebilecek bakım ve yedek parça ihtiyaçları Bosch çağrı merkezi aracılığıyla yönlendirilen Bosch servis tarafından kısa zamanda müdahale edilmektedir.

Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Servis Bölgeleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Servis Çağır